Rolety wewnętrzne materiałowe

Rolety materiałowe nie tylko chronią przed promieniami słonecznymi i ograniczają widoczność pomieszczeń z zewnątrz, ale są również estetycznym dodatkiem do wystroju mieszkania. Łatwy sposób montażu oraz intuicyjny system obsługi powoduje, że ich codzienne użytkowanie staje się szybkie i wygodne. Rolety materiałowe sprawdzą się również jako przesłona witryn okiennych, wnęk i regałów. Mogą także służyć jako ekran projekcyjny.

 

Nadają się do każdego typu okien, dlatego jest to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań, na które możesz zdecydować się w swoim domu.

 

Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin pozwala stworzyć spójną i estetyczną dekorację, komponującą się z wnętrzem. Wybierając materiał powinieneś zwrócić uwagę na funkcję oraz charakter pomieszczenia, w którym będzie montowana roleta. Jasne, transparentne tkaniny optycznie powiększą pokój, a także go rozświetlą. Z kolei wzorzyste materiały nadadzą wnętrzu głębię i przestrzenność.

 

Takie rozwiązania doskonale sprawdzą się w salonie lub kuchni. W pomieszczeniach służących jako sypialnia w ciągu dnia (np. pokoje małych dzieci), warto zastosować tkaniny typu blackout, które pozwolą na zaciemnienie wnętrza.

 

Posiadamy w ofercie rolety w kasecie z prowadnicami, które tkaninie stabilne prowadzenie i przyleganie do szyby. Ograniczy to możliwość kołysania materiału podczas podmuchów wiatru, jak i uchylania okna.
Rolety wolnowiszące z kolei świetnie sprawdzą się na dużych przeszkleniach, a montaż rolety do ściany nad oknem lub na suficie nada wnętrzu nowoczesny charakter.

 

Do rolet wolnowiszących można zastosować również prowadzenie boczne linkowe lub prowadnice. Linki boczne stosujemy głównie przy montażu rolet na skrzydłach okiennych, co zapobiega kołysaniu się tkaniny i jej odstawaniu przy uchylonym skrzydle, podczas gdy prowadnice montujemy do ściany po bokach okna, co pozwala na uzyskanie całkowitego zaciemnienia wnętrza przy jednoczesnym zastosowaniu tkaniny typu blackout.

 

Rolety, w zależności od wybranego wariantu, mogą być sterowane mechanizmem ręcznym lub elektrycznym.

Rolety wewnętrzne materiałowe
Rolety wewnętrzne materiałowe w naszych realizacjach:
Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail trasa dojazdu