O firmie

O firmie Omega Deco

Nasza firma powstała z miłości do pięknych wnętrz. Założycielka firmy – Agnieszka Frymus, otworzyła swój pierwszy punkt sprzedaży osłon okiennych w Gdańsku w 2007 roku. Od tego czasu stale śledzimy nowe trendy rozszerzając nasz asortyment, aby Klient mógł ubrać i zabezpieczyć swoje okna u nas w firmie od A do Z.

Udekorujemy Twoje okna
O firmie - Pełna obsługa

Pełna obsługa

Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór osłon wewnętrznych, w tym zasłon, firan, rolet rzymskich, rolet materiałowych, plis, żaluzji, czy shuttersów, a także pełną paletę osłon zewnętrznych takich jak moskitiery, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety screen, czy wreszcie markizy lub pergole. Wszystkie powyższe osłony okienne oferujemy z pełnym profesjonalnym wsparciem od pomiaru i doboru rozwiązań oraz kolorystyki zacząwszy, a na profesjonalnym montażu i serwisie kończąc.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim indywidualne podejście do oczekiwań i wymagań Klienta, wysoka jakość i funkcjonalność oferowanych rozwiązań oraz solidne wykonanie. Nasze aranżacje to połączenie estetyki i wysokiego komfortu obsługi z gwarancją wielu lat użytkowania.

O firmie - Co nas wyróżnia?

Kontakt

Omega Deco

 

ul. Bolesława Leśmiana 5

80-280 Gdańsk

516 182 080

biuro@omegadeco.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek

sobota

 

10:00 - 18:00

nieczynne

 

 

 

 

 

 

PEŁNY KONTAKT
Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail trasa dojazdu