Żaluzje drewniane i bambusowe

Jeśli chcesz w swoim pomieszczeniu uzyskać efekt niepowtarzalności i wprowadzić element naturalnego piękna to zdecydowanie powinieneś postawić na żaluzje drewniane lub bambusowe.

 

To osłona, która dzięki swojej funkcjonalności sprawia, że jest jedną z najczęściej wybieranych osłon wewnętrznych. W naszej ofercie posiadamy żaluzje od wiodących producentów na rynku Polskim.

 

Gwarancja wysokiej jakości zapewnia długotrwałe i komfortowe użytkowanie przez lata. Żaluzją regulujesz światło w zależności od swoich potrzeb, a dzięki obrotowym lamelom masz pełną cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. W tej osłonie możemy dobrać wszystkie szczegóły sami - od kształtu żaluzji, przez kolorystykę i wielkość lameli po wybór taśm i zakończeń sterowania, dzięki czemu twoja żaluzja może być jedyna i niepowtarzalna.

 

Szerokość pojedynczej lameli wynosząca 25 mm, 50 mm lub 70 mm sprawia, że każdy dobierze odpowiednie rozwiązanie w zależności od pożądanego efektu i możliwości technicznych danego wnętrza. Płynną regulację osłonami zapewnia zastosowanie mechanizmu ręcznego lub elektrycznego. Dzięki temu żaluzja drewniana jest niepowtarzalna, oryginalna i dopasowana idealnie do Twojego wnętrza.

Żaluzje drewniane i bambusowe
Żaluzje drewniane i bambusowe w naszych realizacjach:
Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail trasa dojazdu