Tapety

Kunszt i kreatywność to cechy wyróżniające tapety z naszej oferty, dzięki nim Twoje ściany będą w centrum uwagi, a nikt nie przejdzie koło nich obojętnie. Od inteligentnie dopasowanej geometrii do eleganckich, malarskich odcieni jednokolorowych i skomplikowanych, bardzo szczegółowych wzorów, poprzez tapety z luksusowymi metalicznymi przebłyskami, unikalnymi tłoczeniami dodającymi głębi i wymiaru, a wszystko to sprawi że Twoje ściany naprawdę będą robić wrażenie. 

Pamiętając o Waszych pociechach oferujemy cudowną kolekcje pomysłowych i oryginalnych tapet ściennych, fototapet i naklejek ściennych z wzorami i postaciami prosto ze stron książkek z obrazkami. Zaprojektowana we współpracy z trzema światowej sławy ilustratorami książek dla dzieci: Frann Preston-Gannon, Christopher Corr i Yuval Zommer.

W naszej ofecie znajdziecie także tapety z kolekcji - Christian Lacroix, The Royal Collection i John Derian, Villa Nova oraz Romo. 

Niezależnie od tego, czy Twój gust jest bardziej współczesny, czy skłania się w stronę klasyki, a może chcesz urządzić pokój dziecieccy na pewno znajdziesz idealną tapete dla siebie. 

Tapety
Tapety w naszych realizacjach: