Rolety dzień/noc

W tym systemie osłona składa się z naprzemiennie ułożonych, poziomych pasów materiału. Jeden z nich ma postać siatki przepuszczającej promienie słońca. Z kolei drugi ogranicza ich dopływ do pomieszczenia.

 

Zmieniając położenie osłony sprawisz, że fragmenty materiałów będą przesuwały się równolegle do siebie. Kiedy naprzeciwko ustawisz dwa pasy, przezroczysty i nieprzezroczysty – uzyskasz efekt zaciemnienia.

 

Takie rozwiązanie pozwoli Ci operować ilością światła dostającego się do wnętrza, bez konieczności podnoszenia osłony. Roleta może być wyposażona w kasetę oraz prowadnice, które zapewnią jej stabilne prowadzenie i przyleganie do szyby. Ograniczy to możliwość kołysania materiału podczas podmuchów wiatru, jak i uchylania okna. Zastosowanie prowadnic pozwoli także na lepsze zaciemnienie wnętrza. Dla pomieszczeń zlokalizowanych na poddaszu dedykowane są rolety dachowe. Przede wszystkim pełnią funkcję zaciemniającą oraz chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem. W ofercie posiadamy tkaniny trudno zapalne oraz niepalne, dzięki czemu nasze rolety mogą być zamontowane w miejscach o wzmożonych przepisach przeciwpożarowych.

 

Wszystkie tkaniny posiadają wymagane atesty i są przyjazne alergikom.

Rolety dzień/noc
Rolety dzień/noc w naszych realizacjach:
Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail trasa dojazdu