Moskitiery - kiedy zamówić pomiar?

Pytanie, które pojawia się często ... po czasie. Najważniesza w odpowiedzi na to pytanie jest wiedza jak długo od czasu profesjonalnego pomiaru i złożenia zamówienia czekamy na wyprodukowanie moskitier.


Zacznijmy zatem od początku. Najpierw zapoznaj się ofertą dostępnych moskitier na rynku - podsumowanie różnego rodzaju moskitier znajdziesz tu https://omegadeco.pl/rodzaje-moskitier,249,pl

Bardzo ważne jest również obejrzenie rozwiązań na żywo, także zachęcam przed umówieniem się na pomiar, odwiedzenie lokalnego dostawcy systemów moskitierowych i "pobawienie się moskitierami" na ekspozycji. Przekonasz się wtedy czy wybrane rozwiązanie zaspokaja Twoje potrzeby techniczne i estetyczne. Ten etap zatem zależy w 100% od Ciebie i Twojej zdolności szybkiego ogarniania spraw.


Podczas wizyty w salonie warto mieć ze sobą wymiary okien i drzwi balkonowych/tarasowych, które chcemy osłonić moskitierami. Doradca będzie mógł wtedy przygotować wstępną wycenę, a Ty będziesz mógł zapoznać się z kosztami poszczególnych rozwiązań. Zapytaj także o warunki płatności oraz termin realizacji jaki gwarantuje Tobie Sprzedawca. 


Terminy mogą być różne na różne rodzaje moskitier - przeważnie jest to od 2 do nawet 8 tygodni od momentu podpisania umowy i zapłaty zaliczki. Czemu taka rozbieżność?Dwutygodniowy termin realizacji przypada zazwyczaj na moskitiery ramkowe w standardowych kolorach osprzętu. Mniej więcej dwa do trzech tygodni zajmuje wyprodukowanie pozostałych moskitier. Co zatem zajmuje aż osiem tygodni? To są moskitiery o niestandardowych kształtach w niestandardowych kolorach, gdzie profile moskitierowe przed cięciem muszą trafić do lakierni i dopiero wtedy następuje cięcie i składanie moskitier. Plus wysoki sezon, czyli okres wiosenno-letni, gdzie wielu Klientów wraz z owadami wpadającymi do domu, wpada na pomysł, że może jednak moskitiera by się przydała i mamy magiczne osiem tygodni.


Zatem aby nie zostać zaskoczonym przez owady zamawiajmy moskitiery w styczniu lub lutym. Tak! Styczeń lub luty to najlepszy czas na zamawianie moskitier! Salony sprzedaży i producenci nie mają wtedy nawału pracy, a my nie mamy aż takiego ciśnienia na termin realizacji i wszystko idzie sprawnie i bardzo szybko.


Agnieszka Frymus

Kontakt

Omega Deco

 

ul. Bolesława Leśmiana 5

80-280 Gdańsk

516 182 080

biuro@omegadeco.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 

sobota

 

10:00 - 18:00

10:00 - 14:00

 

 

 

 

 

PEŁNY KONTAKT
Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail trasa dojazdu